Kristýnky příchod na svět

Zdál se mi sen o tom, jak a kdy se Láďovi a Markétě narodí miminko. Láďa si naplánoval, že než se miminko narodí, vezme ostatní děti na dovolenou do Chorvatska. S manželkou jsme si říkali, že je Láďa šílenec. Zdálo se mi, že se miminko narodí už 30. 6. 2007 a 28. 6. 2007 Láďa odjížděl na dovolenou. Dovolená v Chorvatsku proběhla v pořádku. Týden po návratu v neděli se Kristýnka narodila. Týden po narození byla celá žlutá. Jedné z mnoha lékařek přišla žluť nepřirozená, rozhodla se proto Kristýnku poslat na četná vyšetření.

Lékaři zjistili, že v sobě má infekci se kterou si malé tělo nedokáže poradit a navíc má krví zalitý mozek a oči. Hrozilo jí i trvalé poškození mozku. Nebýt lékařky, které se stav Kristýnky nezdál, zemřela by. Největší problém byl Krystínce nasadit léčbu, jelikož choroba, kterou lékaři diagnostikovali, byla anomální zejména u dětí. Museli tedy Kristýnčin stav konzultovat s kolegy z USA. Dle posledních informací si infekci z dovolené v Chorvatsku přivezly děti, které nakazily maminku Kristýnky. Kdyby mě tenkrát Láďa poslechl a nikam nejezdil, Kristýnka by se bývala narodila zdravá.

Ptal jsem se Ládi: „Kolik máme času do dalších rozborů krve?" „Zhruba tři dny": odpověděl Láďa. Snažil jsem se veškeré své léčitelské schopnosti, soustředit na dálku na Kristýnku. Když viděl primář rozbory testů řekl: „Buď někdo prohodil vzorky nebo se stal zázrak!" Rozbory pro jistotu provedli ještě jednou a všechno bylo v pořádku.

Příběhy byly sepsány z deníku Zbyňka Nestora a vystupující osoby jsou skutečné

Pepíkovi oči

Pepík velmi pravděpodobně chytil od dcerky zánět spojivek. Když už skoro neviděl a hodně slzel, jel na ošetření do nemocnice, kde dostal dost vynadáno. Na léčbu očí dostal od lékaře kapky. I přesto, že je měl dobrané, pořád měl pocit, že špatně vidí. Právě ten den ráno jsem mu volal a Pepík mě poprosil, zda mu oči spravím. Vzal jsme ho tedy na Měsíc a políval mu oči živou vodou. Druhý den jsem mu opět volal. Do oběda začal vidět správně na jedno oko a po obědě už na obě.

Příběhy byly sepsány z deníku Zbyňka Nestora a vystupující osoby jsou skutečné