Boty Rotsen

Prvním impulzem, k vymyšlení pomůcky, kterou by zákazníci mohli používat sami v domácím prostředí, byla, jak už to tak bývá, prostá manuální práce. Při nejotravnější možné práci, kterou si snad mohu vymyslet (montáž podlahových lišt na křivé zdi), mě doslova zarazil pohled na dámské bosé nohy. V tom okamžiku byl nápad na světě. Cesta k prvotnímu prototypu trvala déle než tři měsíce. Zásadními požadavky na výrobu a funkčnost unikátních bot Rotsen se stala touha přinést jejich nositeli téměř okamžitou úlevu, načerpání energie a přitom snadnou dostupnost a použitelnost.

Po 6 ti letech technologického vývoje (pokus omyl) docházím k objevu vyváženosti v poměru pevnosti boty a její celkové váhy. Vnitřní část boty Rotsen tvoří zhruba 250 polodrahokamů, v závislosti na velikosti nohy a velikosti kamenů. Celý povrch boty Rotsen je pro snadnou udržovatelnost vyhotoven z kůže. Polodrahokamy vsazuji do vysoce pevného, omyvatelného a prakticky nezničitelného materiálu, který se dnes používá v potravinářském průmyslu a v prostředí, se zvýšeným nárokem na hygienu. Gumová podrážka zajišťuje pohodlný měkký došlap.

Polodrahokamy vsazuji na přesná místa, která odpovídají předem určeným bodům na Vašem chodidle. Tyto body odpovídají podle východní medicíny akupunkturním a akupresurním bodům, které se propojují s různými orgány v těle. Stimulací těchto bodů na chodidle se aktivuje činnost orgánů. Stimulaci způsobují různé energie polodrahokamů. Slabší místa v těle se tímto působením posilují a tím napomáhají posílení celého organismus. Ten se tímto způsobem harmonizuje a zvyšuje se imunitní systém. Vaše vlastní otisky zajišťují stejnoměrné zatížení povrchu každého chodidla, a tím i stejnoměrné přijímání energií danými body na chodidle. Používáním bot Rotsen si můžete každý den harmonizovat celé tělo a - tím předcházet únavě, stresu, posilovat svou imunitu i psychiku. Zároveň boty Rotsen pomáhají při meditaci a harmonizaci čaker. Pří snímání otisků doporučuji osobní konzultaci vašich případných obtíží a individuální upravení skladby některých polodrahokamů. Boty Rotsen jsou vysoce individualizovanou pomůckou, nedoporučují se používat pro více osob.